Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wystartowały zapisy na konferencję programistyczną DevDay 2014

  29 sierpień 2014
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wystartowały zapisy na konferencję programistyczną DevDay 2014

 

W środę, 13 sierpnia, została udostępniona pierwsza tura biletów na czwartą edycję konferencji DevDay - wyjątkowego spotkania pasjonatów programowania z udziałem światowej sławy autorytetów z branży informatycznej.

 

 

Konferencja odbędzie się 26 września 2014 r. w Centrum Dydaktyczno – Kongresowym Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie.

 

DevDay to 12 prelegentów w toku dwóch równoległych ścieżek. W tym roku wydarzenie uświetnią m.in. Dan North, pomysłodawca Behaviour-Driven Design, a także Simon Brown, autor książki o architekturze aplikacji dla programistów. Wydarzenie poprzedzą dwa warsztaty specjalistyczne (dnia 25 września):

 

1. “Accelerated Agile: from months to minutes” – prowadzący: Dan North

2. “A SPA Primer using Angular.js” – prowadzący: Tiberiu Covaci

 

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. W każdym tygodniu, do połowy września będzie udostępniana kolejna tura biletów.

 

Organizatorem konferencji DevDay jest Centrum Systemów Informatycznych ABB.

 

Więcej informacji o konferencji:

 

http://www.devday.pl/

https://twitter.com/ABBDevDay

 

***

 

Centrum Systemów Informatycznych ABB jest częścią Grupy ABB – globalnego lidera w dziedzinie technologii energetyki i automatyki. ABB realizuje szereg różnorodnych działań biznesowych, obejmujących swoim zasięgiem wszystkie kontynenty świata. Działając w około 100 krajach i zatrudniając ponad 130 tys. osób, wytycza najwyższe standardy w branży.

 

W Centrum Systemów Informatycznych ABB w Krakowie i w Łodzi pracuje ponad 350 specjalistów z branży IT. Programiści, analitycy, szefowie projektów, specjaliści baz danych i projektanci aplikacji internetowych, odpowiedzialni są za funkcjonowanie globalnych systemów komputerowych ABB.

 

Więcej informacji: www.abb.pl/ISDeliveryCenter

 

 

Popularne