Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Warsztaty profesjonalistów IT - udział bezpłatny

  27 luty 2014
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wychodząc naprzeciw trendom na rynku pracy realizujemy projekt „Warsztaty profesjonalistów IT” współfinansowanych ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.
 
Projekt skierowany jest do mikro małych i średnich przedsiębiorstw posiadających jednostkę organizacyjną na terenie województwa podlaskiego, których zakres działalności odpowiada jednej z niżej wymienionych branż:
- sektor oprogramowania komputerowego i technologii informatycznych
- sektor technologii informacyjnych i komunikacyjnych
 
Szkolenia mają na celu przygotowanie pracowników do egzaminów i zdobycia przez nich międzynarodowych certyfikatów Microsoft. Każdy moduł szkolenia zakończony będzie egzaminem zewnętrznym i możliwością uzyskania przez uczestników certyfikatów MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate). Szkolenia przyczynią się nie tylko do podniesienia kwalifikacji przez pracowników, ale wpłyną także na rozwój przedsiębiorstw. Pracownicy zdobędą wiedzę i nowe umiejętności m.in. w zakresie konfigurowania, administrowania i zarządzania serwerami w firmie, dzięki czemu przedsiębiorstwa będą mogły sprawniej i efektywniej funkcjonować. Szkolenia będą realizowane w małych grupach, w formie warsztatów.
 
Przeprowadzonych zostanie 5 modułów szkoleniowych, które będą obejmowały następujące zagadnienia:
WINDOWS SERWER 2012
I moduł - instalowanie i konfiguracja (40 h)
II moduł - administracja (40 h)
III moduł - zaawansowana konfiguracja (40 h)
WINDOWS 8
IV moduł - konfiguracja (40 h)
V moduł - zarządzanie i utrzymywanie (40 h)
 
Zapraszamy do zapoznania się z załączoną szczegółową ofertą lub przekazanie jej osobom zainteresowanym.
 
Zapisów dokonać można online na nasze stronie internetowej www.profesjonalisci-it.pl lub za pośrednictwem biura TEB Edukacji przy ul. Choroszczańska 31A w Białymstoku, Tel: (85) 744 39 85, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Popularne